המטבח אשדוד - מסעדה ביתית ואוכל מוכן לשבת

ב"המטבח" – מסעדה ביתית כשרה באשדוד – מכינים לכם מבחר סלטים מרוקאים עשיר לפתיחת הסעודה, ואז תוכלו להתענג על הקציצות, המפרום, הקוסקוס, השוקיים הצלויות ויתר ההצעות של התפריט המושקע, ולסיום גם לקחת אוכל מוכן לשבת באשדוד

קחו את עצמכם באחד מימות השבוע וצאו לסעודה ב"המטבח" – מסעדה ביתית באשדוד שמתמחה בהכנת אוכל מרוקאי אותנטי. במקום ממתין לכם מבחר של מנות אוכל ביתי באשדוד, אבל כאלו שטעמן מעולם אחר. עולם של בית אמא, עולם שישר מעורר נוסטלגיה ורגשות חמים לטעמים של פעם, אלו שמילאו את ילדותנו בשמחה ושעד היום יודעים לפרוט על אותם מיתרי רגש.

המטבח, שפועלת כבר מקיץ 2018 כמסעדה ביתית כשרה באשדוד, היא מקום צנוע למראה אך מטופח ועדכני, ובעיקר – נקי נקי ונעים, וזאת בזכות השירות האדיב של הבעלים. אבל גולת הכותרת של "המטבח" היא ללא ספק האוכל שלה, שכמותו לא תמצאו באף מסעדה ביתית באשדוד – אוכל מרוקאי, עשיר בתיבול ובהשקעה עם חומרי גלם ללא פשרות ובעיקר עם שפית ששמה סיגל, שיש לה יד מצוינת וחושים בריאים, וידע וניסיון לא יסולאו בפז בהכנת אוכל ביתי באשדוד.

למסעדת "המטבח" יש כבר כיום קהל לקוחות קבוע, אבל לא רק אלו שאוהבים להגיע למקום בצהריים ולשבת על צלחת עמוסה בתבשיל לוהט ומטריף חושים, אלא גם הרבה אנשים שנוהגים לרכוש אוכל מוכן באשדוד ושנוהרים אל המטבח מאז שהחלה לפעול בעיר כדי לדאוג לאוכל מוכן לשבת באשדוד, אבל למעשה גם בכל יום אחר בשבוע. הרי לא כולנו פנויים לבישולים, וכמה משמח להשקיע בקופסאות אוכל מוכן כשר באשדוד שבטוח שבהן נמצא אוצר – לילדים ששבים מבית הספר, לבעל או לאישה שחוזרים עייפים מיום עבודה ארוך, לאורחים שקפצו במפתיע.

וכשמדובר ב"המטבח" אתם אפילו תרצו להפיץ את הבשורה הלאה על אותה מסעדה ביתית באשדוד, שיש בה אוכל מוכן כשר באשדוד ושיכולה לספק למי שחי בעיר או בסביבתה פשוט את השפע, הטעם, הנחת ויתר היתרונות של רכישת Take Away ממסעדה ביתית באשדוד – ביתית ואיכותית יותר נכון לומר.