המטבח אשדוד - מסעדה כשרה באשדוד

אז איפה כדאי לאכול מעדנים מרוקאים מבית אמא באשדוד?
"המטבח" היא מסעדה באשדוד שמתגאה גם בתואר מסעדה כשרה באשדוד, אבל שאינה עוד אחת משפע המקומות האחרים שמציעים אוכל כשר, כי "המטבח" היא מסוג המקומות האלו שתמיד רוצים לחזור אליהם שוב ושוב ושוב כדי לקבל את אותן מנות מעולות, מנחמות, ביתיות ומלאות בטעם טוב ואהבה ללא גבולות. זאת אומרת שמעבר לכשרות – במסעדה הזו תקבלו אוכל משובח!

יש שפע של מסעדות באשדוד, וביניהן כמה וכמה מסעדות כשרות באשדוד – ולא במקרה. בעיר הנמל הדרום-מערבית חיים תושבים שחלקם הגדול מסורתי, ויש גם דתיים, כמובן. מסעדה שרוצה לענות לצורך האותנטי של הקהילה המקומי בוחרת, ובצדק, להיות כשרה, כשמשמעות הדבר היא כמובן גם הבחירה בין תפריט חלבי או בשרי, וכן הידיעה שבמטבח של המסעדה מקפידים משגיחי כשרות על כך שהכל יהיה תקין, נקי ומוקפד.

ב"המטבח" – ששוכנת ברחוב הראשונים פינת ז'בוטינסקי ושנפתחה בקיץ 2018 – מציעים לבאים מסעדה כשרה באשדוד שמתמחה בהכנת אוכל מרוקאי, המתאפיין במיוחד בתבשילים בבישול ארוך ממיטב חומרי הגלם, שטעמם פשוט מרחיב את הלב. ובהתאם תפגשו במקום הצנוע והנעים משפחות, חברים, זוגות וכל מי שיודע כמה מומלץ המטבח, זאת אומרת: קהל קבוע שחוזר לעוד מהקסם של המסעדה.

בתפריט של "המטבח" נכללים מאכלים מרוקאים אהובים, שאותם מכינה מדי יום השפית המיומנת של המסעדה, סיגל. אז אם חיפשתם מסעדות כשרות באשדוד וטרם הכרתם את המטבח – המקום הזה ממש מתגאה בתואר מסעדה כשרה באשדוד. למה? זאת תבינו רק אחרי שתגיעו לביקור ב"המטבח", תבלו בה ותשבעו מכל המטעמים שיש למסעדה הכשרה להציע לכם, כי העושר הביתי, הטעם המקורי מבית אמא, וההגשה מכל הלב – רק אלו יבהירו לכם על מה התפרסמה המטבח ומדוע היא גאה להיות מה שהיא.

הבשורה המשמחת של "המטבח" היא שבמסעדה באשדוד תוכלו לא רק לבלות ולהתארח כיד המלך, אלא גם לקחת טייק אוואי מכל המעדנים המעולים שלה, ולהיות סמוכים ובטוחים שהבאתם הביתה אוכל לשבת לא סתם מעוד מסעדה כשרה בעיר, אלא מהמסעדה הטובה ביותר בעיר.